اسباب بازی فروشی , فروشگاه اینترنتی اسباب بازی , اسباب بازی , بازار اسباب بازی

به بازار اسباب بازی خوش آمدید

 

 

 

 

 

 

 

برای کودکان دو ساله چه اسباب بازی هایی بخریم؟

 

 

 

 

 

 

کودکان دو ساله انرژی و حس کنجکاوی بسیاری دارند و باید هدایایی برای آنها خریداری کنید که مورد توجهشان قرار گیرد. از آنجا که کودکان در این سن ،خودشان فعالیت بیشتری پیدا می کنند و می توانند راه بروند، بدوند و حرکت های متنوع بسیاری داشته باشند، از وسایل متحرک و چرخدار نیز بیشتر خوششان می آید.

به طور مثال، سبد خرید یا اردکی که حرکت می کند نظر کودکان دوساله را به خود جلب می کنند.

همچنین اسباب بازی هایی که فکرش را به کار گیرند ، همچون پازل یا خانه سازی نیز برایش جذاب هستند.

برای آشنایی با بهترین اسباب بازی ها برای کودکان دوساله فهرست زیر را مطالعه کنید.

 

 

 

اسباب بازی - سه چرخه اسباب بازی سه‌چرخه

سه‌چرخه ، هیجان لذت بخشی به کودک می بخشد و دلیل آن نیز حس استقلالی است که کودک به واسطه این دستگاه به دست می آورد. سه‌چرخه همچون دوچرخه به حفظ تعادل نیاز ندارد و کودک فقط باید پدال بزند و در جاده های خیالی، خود را به دست باد بسپارد. برای جلب توجه بیشتر می توانید انواعی را انتخاب کنید که امکانات جانبی مثل سبد ذخیره وسایل نیز داشته باشد. همچنین در نظر داشته باشید سه‌چرخه‌ای که برای این سن کودک خریداری می کنید، دسته ای جدا شدنی برای والدین داشته باشد تا زمانی که کودک از پدال زدن خسته شد، پدر یا مادر او را هل بدهند.

 

 

 

ست های آشپزخانه  

 وسایل آشپزخانه اسباب بازی

کودکان دوسال و بالاتر از بازی کردن با انواع میوه، سبزیجات، قابلمه، لیوان و قاشق پلاستیکی و .... لذت می برند.

در عالم خیال خود غذا و آب داخل قابلمه پلاستیکی می ریزند، با کبریت کوچک و الکی خود زیر گاز را روشن می کنند. با قاشق غذا را هم می زنند و آن را داخل بشقاب می ریزند و برای شما که مهمانش هستید، سرو می کنند.

این حس کدبانوگری برای آنها بسیار لذت بخش است. در این زمانه هم انواع وسایل آشپزخانه اسباب بازی حتی تاید و ریکا هم وجود دارد که می توانید آنها را پس از دوسالگی فرزند خود خریداری کنید.

 

 

اسباب بازی های کشیدنی

کشیدن اسباب بازی ها نیز از دیگر لذت های کودکان دو ساله است. برخی از وسایل بازی خودشان سیم، دسته یا کابلی برای کشیدن دارند. برخی عروسک ها مثلا دم یا دست دراز دارند. بهتر است برای کودک دوساله خود دنبال اسباب بازی هایی باشید که بتواند دنبال خود بکشد و از این کار لذت ببرد.

 

اسباب بازی های چرخدار

 

وسایل شن‌بازی

خاک بازی یکی از لذت بخش ترین سرگرمی های کودکان است. البته مختص کودکان نیست، انسان ها حتی در بزرگسالی نیز از این بازی لذت می برند. برای فرزند خود بیلچه و سطل و کامیون و دیگر وسایل موردنیاز برای شن‌بازی بخرید تا در عالم کودکانه خود از آن لذت ببرد.

 

اسباب بازی های مخصوص خاک بازی

 

 

اسباب بازی حمام

به غیر از اردک های پلاستیکی که برای سرگرم کردن کودک تهیه کرده بودید، باید وسایل حمام او را کارتونی با شخصیت های زیبا همچون عروسک های قابل شستشو یا مجموعه حیوانات زیر آب مثل انواع ماهی و ستاره دریایی و . . .  بخرید تا برای تمیز شدن و حمام کردن ذوق بیشتری داشته باشد و به اصطلاح به عشق آنها به حمام بیاید.

 

اسباب بازی های حمام

 

لِگو بزرگ

اسباب بازی های چیدنی

آجرهای خانه سازی (لگو) بهترین وسیله برای تقویت مهارت های رشد و پرورش کودکان است. با کمک این اسباب بازی ها، کودک قدرت انتخاب، در دست گرفتن، روی هم چیدن و دسته بندی رنگ ها و شکل ها را می آموزد. برای اینکه از امنیت این وسایل مطمئن باشید تا کودک آنها را در دهان خود نگذارد، خانه سازی های بزرگ و درشت را برای او انتخاب کنید.

 

 

پازل

کودک دوساله با ساختن پازل خیلی چیزها می آموزد. رنگ و شکل و اندازه و قالب ها را یاد می گیرد و متوجه می شود هر قطعه ای جایگاه ویژه خودش را دارد و اگر در جای صحیح قرار نگیرند، نمی تواند به شکل موردنظر دست اسباب بازی -پازل چوبیپیدا کند. انواع پازل های کاغذی، پارچه ای و چوبی در شکل های سه بعدی، دو بعدی یا حیوانات در فروشگاه ها وجود دارند.

فقط باید سعی کنید انواع مناسب دوسال را انتخاب کنید. یا مثلا برای یاد دادن جغرافیا به کودک، نقشه ایران را بخرید و نام شهرها و جای آنها در نقشه را به کودک بیاموزید. 

 

اسباب بازی های مناسب برای کودک 2 ساله

 

 

کامیون یا گاری بچه‌گانه

اگر فرصت ندارید کودک را پارک ببرید بهتر است برای او یک کامیون باری اسباب بازی بخرید تا در گوشه ای از اتاق یا حیاط خانه، اسباب بازی هایش را پشت کامیون بار کند و با خود از این سو به آن سو بکشد و در محلی دیگر بارش را خالی کند و از این کار لذت ببرد.

کامیون اسباب بازی

 

 

 

 

منبع :www.toyinfo.ir (هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت تنها با ذکر منبع مجاز است )

 

مطالب مرتبط :

----------------------------------------------------------------------------------------------------

اسباب بازی -عروسک -کودک

ده نکته مهم که هنگام خرید اسباب بازی باید به آنها توجه کرد

 

اسباب بازی -عروسک -کودک

کاربردی ترین اسباب بازی ها برای کودکان 2 تا 6 ماه

 

اسباب بازی -عروسک -کودک

8 اسباب بازی مناسب برای سفر های نوروزی

 

 

 

 

نظر شما درباره این مطلب:

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

صفحه اصلی / نمایشگاه اسباب بازی های ایرانی / فعالان بازار / فروشگاه اسباب بازی/ سفارش آگهی / تماس با ما

 

 

 

 

 

فعالان ثبت شده : 213 مورد

 

مشخصات خود را اینجا ثبت کنید

 

اسباب بازی فروشی , اسباب بازی های ایرانی , تولید اسباب بازی , عروسک , تبلیغات اسباببازی , تولید کنندگان ایرانی اسباببازی

اسباب بازی فروشی , عروسک , دانلود رایگان فایل های مفید برای کودکان , هدیه جشن تولد کودک , فروشگاه اینترنتی اسباب بازی , فروش اسباب بازی , اسباب بازی - دانلود رایگان برای کودکان

اسباببازی فروشی , تبلیغ در بازار اسباب بازی , معرفی اسباب بازی های ایرانی , معرفی فعالان بازار اسباب بازی , فروشگاه اسباب بازی , نمایشگاه اسباب بازی , آگهی های اسباببازی , در بازار اسباب بازی دیده می شوید

اسباببازی فروشی , فروشگاه اسباب بازی , اسباب بازی استاندارد , ,ایمنی اسباب بازی , اسباب بازی - استانداردهای ملی اسباب بازی در ایران

اسباب بازی فروشی , عروسک فروشی , هدیه تولد کودک , فروشگاه اسباب بازی , فروش اسباب بازی , اسباب بازی و حل جدول سودوکو

 

>

 

اسباب بازی ,اسباب بازی فروشی , سایت بازار اسباب بازی , هر فروشنده اسباب بازی باید بداند , نکانتی در مورد فروشندگی اسباب بازی , فروش اسباب بازی , فروشندگان اسباب بازی

اسباب بازی , عروسک , تولید اسباب بازی , اسباببازی فروشی , عروسک فروشی , اسباب بازی ایرانی , اسباب بازی خارجی

اسباب بازی , اسباب بازی فروشی , عروسک فروشی , کارگاه تولید عروسک

اسباب بازی فروشی , اسباب بازی , هدیه تولد کودک ,

اسباب بازی , تولید صنعتی اسباب بازی , اسباب بازی های پلاستیکی , عروسک فروشی , هدیه تولد کودک

اسباب بازی فروشی , هدیه , کودک , عروسک فروشی , دانلود رایگان کتاب ساخت ماشین های اسباب بازی چوبی

اسباب بازی فروشی , هدیه , عروسک , اسباب بازی و نکات فروشندگی 1

اسباببازی فروشی , فروشگاه اینترنتی اسباب بازی , اسباب بازی- محل تبلیغ شما

اسباب بازی فروشی , هدیه تولد کودک , اسباب بازی و تبلیغ هدفمند