تاج اسباب بازی

رسیدگی بهتر به مسائل اسباب بازی با اتحادیه مستقل !

 

ضرورت ایجاد اتحادیه اسباب بازیاتحادیه اسباب بازی , شورای نظارت بر اسباب بازی

رئیس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با بیان این مطلب گفت: در حال حاضر اسباب بازی های وارداتی توسط «اتحادیه خرازها» بررسی می شود و تولیدات داخلی را «اتحادیه نایلون و پلاستیک» ارزیابی می کنند.
محسن حموله افزود: ما در حال حاضر به اتحادیه مستقل نیاز داریم تا بتوانیم به مسائل مربوط به اسباب بازی بهتر رسیدگی کنیم زیرا فقط در سطح شهر تهران 400 فروشگاه اسباب بازی وجود دارد که اگر این را به سطح کشور تعمیم دهیم رقم قابل توجهی است.
 

برچسب ویژه سلامت اسباب بازی 
اسباب بازی های ایرانی و خارجی هم اکنون با نظارت دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی تا اندازه ای ساماندهی شده است به طوری که اسباب بازی های خارجی از مبادی ورودی به کشور در گمرک، بررسی می شود و هولوگرام سلامت دریافت می کند.

فروشگاه ها نیز موظف شده اند برچسب ویژه سلامت را پشت ویترین ها نصب کنند اما برای نظارت دقیق تر وجود اتحادیه مستقل ضروری است زیرا برخی اسباب بازی ها از طریق غیر رسمی وارد کشور می شوند./ پایان خبر

——————————————————-

پیش از این نیز رئیس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی در گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری مهر با اشاره به قانون امور صنفی خواستار شکل گیری اتحادیه مستقل برای صنف اسباب بازی شده بود . متن این گفتگو را می توانید اینجا بخوانید

منبع : خبرگزاری صدا و سیما – ۰۳ اسفند ۱۳۹۶

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

۰ نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *