قرارداد همکاری در فروش

همکار گرامی ؛ لطفاً کلیه تب های زیر را جهت استفاده بهینه از سامانه همکاری در فروش «فروشگاه آنلاین بازار اسباب بازی» به دقت مطالعه فرمایید.

ورود شما به سامانه همکاری در فروش و همچنین استفاده از خدمات آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین استفاده از این سامانه و همچنین نحوه صحیح استفاده از آن است. قبول این شرایط برای ثبت‌نام شما در سامانه الزامی و به منزله عقد قرارداد همکاری فروش با «فروشگاه آنلاین بازار اسباب بازی» است.

اصول کلی سیستم همکاری در فروش

سامانه همکاری در فروش به شما این امکان را می‌دهد که با تبلیغ محصولات «فروشگاه آنلاین بازار اسباب بازی» درصدی از فروش آن محصول را به خود اختصاص داده و کسب درآمد کنید.

نکته حائز اهمیت این است که در این سیستم ، کلیه مراحل لجستیک شامل تامین ، انبارداری ، آماده سازی و خدمات زیرساختی برای نمایش اطلاعات کالا و  ارسال سفارشات بر عهده «فروشگاه آنلاین بازار اسباب بازی» است

همچنین همکاران ، هیچگونه هزینه ای را برای ارسال و عوارض و مالیات و … پرداخت نخواهند کرد و تمامی هزینه های جاری بر عهده «فروشگاه آنلاین بازار اسباب بازی» می باشد.

پاسخگویی به مشکلات احتمالی پس از خرید و پشتیبانی مشتریان و … تماماً بر عهده ی «فروشگاه آنلاین بازار اسباب بازی» است و همکاران گرامی هیچگونه دغدغه ای در این خصوص نخواهند داشت

تعریف سامانه همکاری

سامانه همکاری در فروش ، سامانه‌ای است که بر روی وب‌سایت «فروشگاه آنلاین بازار اسباب بازی» به آدرس https://toyinfo.ir (که در این قرارداد به اختصار «بازار اسباب بازی» نامیده می‌شود) ،  ایجاد شده است و شامل نرم‌افزار، اپلیکیشن، سرویس‌ها، داده‌ها و طراحی‌های موجود در آن است. عضو شدن در آن به شما امکان می‌دهد که از وب‌سایت، شبکه اجتماعی و نرم‌افزارهای آنلاین خود (که در این قرارداد به اختصار «رسانه» نامیده می‌شوند) ، درآمدزایی کنید. اشخاصی که در این سامانه عضو شده و نام کاربری و رمز عبور دریافت می‌کنند، همکار/ همکاران نامیده می‌شوند.

سامانه همکاری در فروش «بازار اسباب بازی» یک لینک اختصاصی – که برای هر همکار به صورت مجزا تعریف می‌شود – در اختیار همکاران قرار می‌دهد. لینک مذکور به طور کاملا صحیح و از فرمت لینک تگ شده‌ی مخصوصی که «بازار اسباب بازی» تهیه می کند و مطابق این شرایط و قوانین تنظیم شده برای هر محصول و هر همکار به شکل اختصاصی توسط سامانه تولید می‌شود.

این لینک در واقع لینک اختصاصی یک محصول یا صفحه از «بازار اسباب بازی» می باشد که برای معرفی توسط یک همکار اختصاص یافته است.

همکاران می‌توانند با انتخاب و قراردادن لینک اختصاصی مورد نظر در رسانه خود (به شکل لینک در متن، بنر، ویدئو و …)، برای آن محصول تبلیغات کرده و از محل فروش این کالاهای تبلیغ شده درآمدزایی داشته باشند.

نحوه‌ی درآمد زایی

هنگامی که مخاطبان ،  بر روی لینک اختصاصی شما کلیک می‌کنند به صفحه آن محصول در سایت «بازار اسباب بازی» هدایت شده و می‌توانند آن محصول را از  «بازار اسباب بازی» خریداری نمایند، همکاران برای هر خریدی که از طریق لینک اختصاصی‌ آنها انجام می‌شود (در صورتی که کالا در مهلت مقرر ۱۰ روزه عودت نگردد.)، درصد مشخصی را به نسبت قیمت کالای خریداری شده دریافت می‌کنند.

«بازار اسباب بازی» برای سهولت در انجام تبلیغات کالاهای خود، اطلاعات، تصاویر، متن، فرمت لینک، محتوای بازاریابی و دیگر موارد را برای همکاران فراهم کرده است.

بنابراین همکاران بازاریابی می توانند این محتوا را از بخش بنرها در منوی بازاریابی دریافت کرده و یا «صرفا از طریق تیکت» با پشتیبانی سامانه همکاران فروش «بازار اسباب بازی» تماس بگیرند.

ارتباطات الکترونیکی

فعالیت همکاران در سامانه همکاری در فروش «بازار اسباب بازی» در قالب یک ارتباط کاملا الکترونیک صورت می‌گیرد و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌کنید که «بازار اسباب بازی» به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد .

همکاران بایستی به منظور دریافت درآمد و یا وجوه خود ، مشخصات کامل شامل نام، نام خانوادگی و یا نام شرکت (برای همکاران حقوقی و شرکت‌های تبلیغاتی) را مطابق با اسناد معتبر هویتی و شماره تماس و اطلاعات کامل حساب بانکی خود را در قسمت حساب کاربری و تنظیمات پرداخت وارد نمایند، در غیر اینصورت ، با وجود هرگونه مغایرت و عدم تطابق اطلاعات ، «بازار اسباب بازی» مسئولیتی در قبال تبعات آن نخواهد داشت.

همچنین مشخصات، شماره حساب، آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که همکاران در پروفایل خود ثبت می‌کنند، تنها اطلاعات رسمی و مورد تایید همکار است و تمام مکاتبات، پاسخ‌ها و واریزهای شرکت از طریق آن ها و به آن ها صورت می‌گیرد.

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

«بازار اسباب بازی» به اطلاعات خصوصی همکارانی که از خدمات سامانه استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند.

«فروشگاه آنلاین بازار اسباب بازی» متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را ، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت «بازار اسباب بازی» ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات «بازار اسباب بازی»، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط «بازار اسباب بازی» تحت حمایت حقوق مالکیت فکری «فروشگاه آنلاین بازار اسباب بازی» محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود متعلق به «بازار اسباب بازی» است و هرگونه استفاده غیر مجاز، حق پیگرد قانونی را برای «بازار اسباب بازی» محفوظ می‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق «بازار اسباب بازی» و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار «فروشگاه آنلاین بازار اسباب بازی» است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. استفاده از محتوای مقالات فروشگاه برای بازاریابی محصولات بلامانع است.

شرایط پذیرش همکاران

همکار ، برای پذیرش در سامانه همکاری در فروش «بازار اسباب بازی» باید رسانه‌ای با شرایط و استاندارهای فنی ذیل را داشته باشد، در غیر اینصورت تایید نخواهد شد:

· از نظر طراحی و گرافیک وب، در سطح مطلوب باشد؛

· دارای پاپ آپ یا نمایش بیش از حد تبلیغات نباشد؛

· دارای مطالب و محتوای کافی و آرشیو باشد؛

· در زمان بررسی توسط «بازار اسباب بازی» در دسترس باشد؛

· جزو سایت‌های تجاری ، چت روم‌ها، باکس‌ها و سایت‌های افزایش رتبه (Rank) و موارد مشابه نباشد .

· حاوی اطلاعات ناقص و یا ناهمگون نباشد.

· حاوی مطالب غیر اخلاقی و خلاف مصلحت عمومی نباشد.

· فعالیت سیاسی خارج ، مخل امنیت ملی نداشته باشد.

· مطابق با قوانین و مقررات حاکم باشد.

.همکاران موظفند نشانی اینترنتی رسانه خود را هنگام ثبت‌نام در فیلد مربوطه وارد کنند.

تبصره: لازم به توضیح است که موارد بالا به تشخیص «فروشگاه آنلاین بازار اسباب بازی» پیش از تایید عضویت و در طول مدت فعالیت مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت عدم پایبندی به شرایط ذکر شده و یا درخواست مراجع قانونی ، فعالیت آن همکار در سامانه همکاری قطع خواهد شد و امکان اعتراض و تجدیدنظر وجود ندارد. همکار با آگاهی از این امر اقدام به ثبت‌نام نموده و نمی‌تواند ادعای خسارت داشته باشد.

شرایط همکاری با سامانه همکاری در فروش

۱. همکاران اقرار و اظهار می‌دارند که وب‌سایت، اپلیکیش و یا شبکه اجتماعی خود را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرایط این قرارداد و همچنین تعهدات خود با اشخاص ثالث اداره می‌کنند. «فروشگاه آنلاین بازار اسباب بازی» در قبال ادعای اشخاص ثالث مسئولیتی ندارد و در صورت دریافت هرگونه اعتراض فعالیت آن همکار تا تعیین تکلیف نهایی قطع خواهد شد.

۲. همکاران مسئولیت هرگونه هزینه‌های ناشی از ورود و عضویت در «سامانه همکاری در فروش» و انجام بازاریابی بر سایت خود مانند هزینه‌های پرداخت اینترنت ، خرید و تمدید دامین (Domain) ، خرید رسانه و انجام امور تبلیغاتی، تولید محتوا و دیگر هزینه‌های مرتبط با نگهداری وب‌سایت را شخصا به عهده دارند و «بازار اسباب بازی» هیچ‌گونه مسئولیتی در پرداخت آنها ندارد.

۳. همکاران حق واگذاری این قرارداد، لینک اختصاصی خود، سامانه خود (نام کاربری و رمز) و محتواهای تولید شده توسط «بازار اسباب بازی» را به اشخاص ثالث جزئا و کلا ندارند و نخواهند داشت. همکاران باید نهایت دقت را در حفظ نام کاربری و رمز عبور مبذول نمایند. در صورت اطلاع همکار از هرگونه استفاده غیر مجاز از نام کاربری و رمز عبور، همکار متعهد است در اسرع وقت «بازار اسباب بازی» را مطلع نموده و نسبت به تغییر رمز عبور اقدام نماید. در هر حال مسئولیت‌های قانونی ناشی از این امر بر عهده همکار است.

۴. «بازار اسباب بازی» حق تغییر شرایط این قرارداد را داشته و این تغییرات و همچنین اطلاعیه‌ها و ابلاغیه‌ها توسط «بازار اسباب بازی» و از طریق ایمیل اعلام می‌شوند که به منزله‌ی ابلاغ به همکاران است. همکاران متعهد هستند تمامی اطلاعیه‌ها را با دقت مطالعه نموده و طبق آن عمل نمایند. این تغییرات به طور خودکار پس از قرار گرفتن روی وبسایت «بازار اسباب بازی» به منزله‌ی اصلاحیه یا الحاقیه این قرارداد محسوب می‌شود و نیاز به هیچ‌گونه تشریفات دیگری جهت امضا و ابلاغ نیست.

۵. همکاران متعهد هستند بدون اخذ تایید کتبی «فروشگاه آنلاین بازار اسباب بازی» از برند و علائم تجاری «بازار اسباب بازی» در ایمیل های خود، URL ، Source Code ، نامه‌ها، سایت خود (به جز محدوده‌ی لینک اختصاصی) استفاده نکنند. همکاران متعهد هستند این اطمینان را حاصل نمایند که در اطلاعات و محتواهایی که در منظر عموم قرار می‌دهند، شبهه‌ی ارتباطی جز همکاری در سامانه همکاری در فروش (از جمله مشارکت، نمایندگی و غیره) را ایجاد ننمایند. در غیر این صورت مسئول جبران هرگونه خسارتی هستند که از این بابت به اشخاص ثالث، وارد می‌شود.

۶. همکاران متعهد هستند بدون اخذ تایید کتبی «بازار اسباب بازی» از محتوای لینک اختصاصی خود برای تشویق مشتریان به شرکت در قرعه کشی، مسابقات و ارائه محصولات در قالب هدیه و اخذ هرگونه وجه از خریدار برای اهداف فوق که خود طراحی نموده‌اند، استفاده ننمایند. در صورت عدم رعایت این تعهد مسئولیت‌های قانونی و پاسخگویی در مراجع قانونی بر عهده همکار است.

۷. همکاران در صورت لزوم باید جایگاه و ارتباط خود را با «فروشگاه آنلاین بازار اسباب بازی» با عنوان “عضویت در سامانه همکاری در فروش” روشن و اعلام بدارند و در سایت، اپلیکیشن، شبکه‌های مجازی خود، دیگران و یا دیگر اماکن عمومی آنلاین و آفلاین به هیچ عنوان، حق ندارند اظهار نمایند که با «بازار اسباب بازی» هرگونه ارتباط دیگری به جز عنوان مذکور در فوق، همچون رابطه نمایندگی، اسپانسر شیپی، حمایت گری، جوینت ونچری و یا هر ارتباط غیر واقعی دیگری دارند. در صورت وجود چنین ادعاهایی، همکاران شخصا مسئول جبران خساراتی که از این حیث به شرکت «بازار اسباب بازی»، برند «بازار اسباب بازی» و اعتبار «بازار اسباب بازی» وارد شود، هستند. در این موارد «بازار اسباب بازی» می‌تواند به صلاحدید خود نسبت به ارزیابی میزان خسارات و کسر آنها از مطالبات همکاران اقدام نماید.

۸. همکاران متعهد می‌گردند از روش‌هایی مانند popup یا نمایش بیش از حد تبلیغات در هر صفحه خودداری نموده و از عباراتی نظیر «برای حمایت از ما روی تبلیغات/لینک کلیک کنید» و یا موارد تشویق کننده از جمله برنامه‌های جایزه یا «هر روش فریبکارانه» دیگری که منجر به افزایش غیر واقعی تعداد کلیک می‌شود، استفاده نکنند. در صورت مشاهده نقض این تعهد، «بازار اسباب بازی» می‌تواند علاوه بر الزام همکار به جبران خسارات، دسترسی به پنل را برای ناقض تعهد منع نماید و همکار در این خصوص ادعا و اعتراضی نخواهد داشت.

۹. همکاران متعهد می‌شوند، کدها و لینک‌های خود را در فریم های (Frames) مخفی، صفحات خالی و بدون محتوا و لینک باکس جهت نمایش تبلیغات، قرار ندهند.

۱۰. همکاران متعهد می‌گردند کدهای اختصاصی خود را در داخل آی فریم (Iframes) های وبسایت خود قرار ندهند.

۱۱. همکاران متعهد هستند که از نام ‌‌های کاربری‌ متعدد استفاده ننمایند و همچنین متعهد به اخذ نام کاربری مطابق با نام صاحب دامنه و وب‌سایت می باشند. مغایرت در این امر موجب انسداد سامانه همکاری در فروش از سوی «بازار اسباب بازی» است.

۱۲. همکاران متعهد هستند در صورتی که برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی مشتریان، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی آنها به وبسایت، از هرگونه نرم افزار و یا برنامه‌ای استفاده می‌کنند، آن را به اطلاع مشتری برسانند. بدیهی است که هرگونه مسئولیتی در این حوزه بر عهده همکار است.

۱۳. «فروشگاه آنلاین بازار اسباب بازی» در خصوص موارد ذیل در مقابل همکاران و اشخاص ثالث هیچگونه مسئولیتی ندارد و نخواهد داشت :

۱-۱۳. هرگونه آسیب، نقض، خسارت، اشتباه و یا هرگونه ترافیکی که بر روی رسانه‌ همکاران ایجاد شود.

۲-۱۳. هرگونه مطلبی که دارای کپی‌رایت و حقوق اشخاص ثالث است و همکار بدون اجازه‌ی صاحب اثر آن را در رسانه خود منتشر نموده است.

۳-۱۳. هرگونه تلاشی که همکاران برای نفوذ به رسانه دیگران و یا تخریب اطلاعات موجود در رسانه آنها ( هک کردن) انجام دهند و همچنین هرگونه انتقال ویروس یا استفاده از هرگونه نرم‌افزار دیگر با ماهیت مخرب که از طریق ابزارهای ارتباطی رسانه انجام شود.

۴-۱۳. هرگونه محتوا، قالب سایت و یا هر چیزی که به هر نحوی در رسانه همکاران ظاهر می‌شود و به نمایش در می‌آید که شامل موارد ذیل و هر مورد دیگری در این خصوص است:

الف) ارائه مطالبی که تلویحا یا تصریحا شامل مفاهیم استهزاء کننده، تحقیر کننده یا توهین‌آمیز نسبت به هر نژاد، قوم، مذهب، ملیت و جنسیت باشد.

ب) ارائه مطالبی که بطور مستقیم یا غیرمستقیم فعالیت‌های غیرقانونی و غیراخلاقی نظیر قمار آنلاین ، صور قبیحه، تصاویر مروج فساد و مطالب خارج از نزاکت و برخلاف عفت عمومی را ترویج نماید.

ج) ارائه مطالبی از قول منابع علمی ، بدون این که از سوی منابع موثق علمی تایید شده باشد.

د) ارائه مطالبی که حاوی ادعاهای غیرقابل اثبات و مطالب گمراه کننده باشد.

۵-۱۳. هرگونه تبلیغ یا استفاده‌ای که از رسانه همکاران در فضاهای مجازی و یا حقیقی می‌شود.

۶-۱۳. در صورتی که کارمندان و یا افراد وابسته به همکاران از هر حیث، نمایندگی، شراکت و… موجب نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا تعهدات ناشی از این قرارداد یا دیگر قراردادها با اشخاص ثالث بشوند .

۷-۱۳. در صورت بروز هرگونه اختلال یا قطع شبکه اینترنتی و دسترسی همکاران در موارد فورس ماژور.

۱۴. همکاران توافق و اظهار می‌دارند که «بازار اسباب بازی» در خصوص موارد ذیل مجاز است و حق هرگونه ادعا یا مطالبه‌ی خسارتی را از خود سلب می‌نمایند:

۱-۱۴. «بازار اسباب بازی» می‌تواند اطلاعات رسانه همکاران را ثبت و برای اهداف مختلفی از جمله ارائه آمار و اطلاعات، نمونه برتر و… انتشار دهد.

۲-۱۴. تعهدات اختصاصی همکاران و یا سیاست‌های همکاری در فروش ممکن است در طی مدت قرارداد تغییر نماید که از طریق ایمیل به اطلاع همکاران خواهد رسید و در صورت عدم موافقت همکاران با تغییرات انجام شده در هر زمان می‌توانند با توجه به شرایط خاتمه قرارداد، به قرارداد خود خاتمه دهند.

۳-۱۴. در صورتی که همکاران هریک از شروط این قرارداد را نقض نمایند، «بازار اسباب بازی» می‌تواند جهت جبران خسارات و یا حقوق دیگری که در قراردادها تعریف شده است ، پرداخت مبالغی که می‌بایست از حیث این قرارداد به همکاران پرداخت نماید را متوقف نموده و یا دستور توقف آن را بدهد و نقض قراردادی همکاران چه به صورت مستقیم چه غیر مستقیم، به این قرارداد مرتبط باشد را ، از مطالبات جبران خسارات کند. در این خصوص، همکاران حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب می‌نمایند. بدیهی است چنانچه خسارات وارده بیش از مطالبات باشد، مبلغ مازاد نیز قابل مطالبه خواهد بود.

۴-۱۴. چنانچه همکار مرتکب یکی از تخلفات مندرج در این توافقنامه شود و یا خارج از تعهدات این توافقنامه عمل نماید یا در صورت وصول هرگونه دستور از سوی مقامات دولتی و قضایی ، «بازار اسباب بازی» می‌تواند حساب کاربری همکار را بدون اخطار قبلی مسدود نماید.

همکار جهت فعال سازی مجدد حساب کاربری خود باید اسناد مثبته خود را مبنی بر قانونی بودن فعالیت‌هایش که با اصول کلی سایت «بازار اسباب بازی» هماهنگی داشته باشد، ظرف ده روز ارائه نماید در صورت عدم ارائه مدارک در مدت مذکور و یا چنانچه مدارک ارسالی به تشخیص «بازار اسباب بازی»، بر قانونی بودن فعالیت‌های همکار دلالت نکند، تمامی درآمد متخلف از حساب کاربری همکار کسر می‌شود. همکار می‌تواند بعد از گذشت یک ماه نسبت به درخواست رفع مسدودیت از وبسایت خود اقدام نماید.

در هر صورت از این حیث مسئولیتی متوجه «بازار اسباب بازی» نیست. در صورت تکرار تخلف «بازار اسباب بازی» می‌تواند حساب کاربری همکار متخلف را بصورت دائم مسدود نماید. همکار با آگاهی از این بند اقدام به فعالیت نموده و ادعا و اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت.

۱۵.سیستم در هر زمان می تواند فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورد .

حل اختلاف

طرفین تصریح و توافق دارند که محل انعقاد و اجرای قرارداد شهر تهران است و در صورت بروز اختلاف، مرجع صالح، دادگستری‌های شهر تهران است. این بند مانع از توافق طرفین، در هر زمانی، برای حل دوستانه و مسالمت آمیز موضوعات نیست.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه شامل موارد امنیتی یا قضایی و همچنین وقوع بلایای طبیعی و . . . ، «فروشگاه آنلاین بازار اسباب بازی» هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد .

شرایط پرداخت

درآمد همکار بر اساس شروط پرداخت و نرخ‌های اعلام شده در جدول پایانی دوبار در ماه به صورت روزانه محاسبه و بعد از ۱۴ روز کاری در حساب کاربری وی منظور می‌گردد ، لیکن واریز آن به شماره حساب همکار پس از رسیدن به حد نصاب ۳۰۰۰۰ تومان و درخواست واریز از جانب همکار صورت می‌پذیرد. «بازار اسباب بازی» در هر زمانی حق دارد که ‌شرایط پرداخت را بر اساس نرخ‌های جدید اصلاح نماید. ادامه فعالیت پس از تغییر نرخ‌ها، به منزله تایید ضمنی همکار است.

۱.درآمد سایت‌های همکار از انجام خرید‌ها تا قبل از رسیدن مبلغ موجودی همکار به حداقل مبلغ معین شده ( ۳۰۰۰۰ تومان ) نزد «بازار اسباب بازی» بصورت امانت باقی خواهد ماند و امکان برداشت وجود ندارد.

۲. ارجاعات همکارانی که قبل از ارسال لغو شوند به حساب همکار منظور نخواهند شد و سفارشات برگشتی ناشی از خرابی محصول و … به عهده ی «بازار اسباب بازی» است.

۳. سفارشات جعلی و فیک که با نام و آدرس و شماره تماس جعلی ثبت شوند در ارجاعات همکاران منظور نخواهند شد.

تبصره ۱: پاداش فروش کالاها با در نظر گرفتن مصالح مشتریان ، حقوق کلیه بازاریابان ، عرف فروش فعالان صنف اسباب بازی- اعم از تولید کنندگان و عمده فروشان- و سوددهی «بازار اسباب بازی» تعیین می‌شود. این پاداش‌ها بر اساس شرایط مختلف ممکن است تغییر کند که تغییرات از طریق ایمیل به همکاران ابلاغ می‌شود.

تبصره ۲: «فروشگاه آنلاین» می‌تواند خود و یا شرکت‌هایی را مشخص نموده و از آن طریق، مبالغ را به حساب همکاران واریز نماید.

تبصره ۳: کالاهای فروش ویژه که به دلایل گوناگون از تخفیف های عمده برخوردارند ، در سیستم همکاری در فروش قرار نداشته و مشمول پاداش فروش نیستند.

تبصره ۴: چنانچه بر اساس بررسی های «فروشگاه آنلاین بازار اسباب بازی»، مشخص شود همکار از مقررات درج شده تخطی نموده است به میزان هر تخلف، جریمه بررسی و اعلام و از صورت حساب قابل پرداخت، کسر و سپس الباقی به همکار پرداخت خواهد شد.

 

سطح همکاری شرط اعمال

پاداش

خرید اول*

پاداش

خریدهای بعدی**

همکار

تایید مدیر سامانه۵ %۳ %

کارشناس

۵۰ میلیون تومان فروش۸ %۵ %

*مقادیر مذکور درصدی از قیمت کالا می باشد نه صرفا سود حاصل از آن

**چنانچه مشتری برای اولین بار با کد ارجاع همکار وارد سیستم شده و خرید انجام دهد ۵% از مبلغ کالا به عنوان پاداش به همکار تعلق می گیرد . اگر همین خریدار در دفعات بعدی از هر دستگاهی حتی بدون کد ارجاع وارد فروشگاه شده و سفارش های دیگری را ثبت و تکمیل کند ۳% از مبلغ خرید به عنوان پاداش به حساب همکار واریز می شود .