مشتريان گرامی : جهت اطمینان بیشتر ، پس از ثبت سفارش ، سلامت ظاهری و عملکرد کالاها تست و سپس ارسال می شوند

وبلاگ » مقالات صنعت اسباب بازی » کاهش تعرفه هولوگرام اسباب‌بازی‌ ایرانی

تعرفه هولوگرام اسباب‌بازی‌ ایرانی کاهش یافت

هولوگرام  تصویری سه بعدی است که با تکنولوژی لیزر به صورت برچسب تولید می‌شود و دارای جلوه‌های بصری منحصر به فردی مانند نام یا آرم گرافیکی در لایه‌های مختلف است. ظرفیت و پیچیدگی بالای به کار رفته در هولوگرام ها کپی برداری و هرگونه تکثیر غیر مجاز از آنها را غیر ممکن ساخته است.

کاهش تعرفه هولوگرام اسباب بازی

ویژگی های هولوگرام اسباب بازی 

اعتبار و امنیت هولوگرام باعث شده این نشان روی انواع مختلف محصولات مصرفی، چک های بانکی، کارت های شناسایی و . . . به جای مهر بنشیند و اصل بودن آن کالا را ضمانت کند.

گفتنی است، برچسب های هولوگرام با تکنولوژی لیزر و با استفاده از تجهیزات و تکنیکهای پیشرفته تولید می‌شوند. زمانیکه به این برچسبها در زیر نور نگاه کنیم تصاویری رنگی دیده می‌شوند که با تغییر زاویه دید، طیفی از رنگهای مختلف قابل مشاهده است. نمایش تصاویر سه بعدی از دیگر ویژگی های هولوگرام است.

اسباب بازی ها هم از جمله محصولاتی هستند که باید دارای هولوگرام باشند تا خانواده ها با اطمینان بیشتری خرید کنند. بر اساس مصوبه شورای نظارت بر اسباب‌بازی نصب هولوگرام از سال ۱۳۹۱ بر روی تمامی اسباب‌بازی‌ها و سرگرمی‌های ثبتی و دارای مجوز تولید الزامی شده است.

 

کاهش تعرفه هولوگرام برای اسباب بازی تولید ایران

 

گفتنی‌ است هولوگرام ثبت شده بر روی اسباب بازی ها شناسنامه آنها محسوب می‌شود و مخاطبان می‌توانند با ارسال کد درج شده بر روی آن به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۷۴۰۱۰ از وضعیت مجوزدار بودن محصول اطمینان حاصل کنند.

از آغاز مهر ماه امسال ، اعضای هیات مدیره کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کاهش ۷۰ درصدی تعرفه هولوگرام شورای نظارت بر اسباب‌بازی برای تولید اسباب بازی ایرانی را تصویب کردند.

به گزارش روابط عمومی کانون، بر اساس این مصوبه و با هدف حمایت از تولید اسباب بازی ایرانی، دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی از ابتدای مهر سال ۱۳۹۷ موظف شد هولوگرام اسباب بازی برای تولیدات داخلی را با ۷۰ درصد کاهش نسبت به سال‌های گذشته در اختیار متقاضیان قرار دهد.

 


4 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
ویرایشگر
2019/03/26 10:17 ق.ظ

همه اینها بستگی داره که جنس بادوام وبا کیفیت ارائه بدیم.

جهانبخش
مهمان
2018/10/25 9:33 ق.ظ

ولی هنوز بعضی اسباب بازی های خوب ایرانی هولوگرام ندارن. تولید کننده را باید باانگیزه تر کنیم

کاردان
مهمان
2018/10/08 12:30 ب.ظ

یه سوالی هزینه این هولوگر ام چنده و چطور محاسبه می شه

فرید
مهمان
2018/10/08 12:29 ب.ظ

مشوق خوبی برای تولید کننده ها می تونه باشه

0