مشتريان گرامی : کلیه اسباب بازی های فروشگاه ، در انبار شرکت موجود بوده و پس از تایید سلامت ظاهری و عملکرد آنها توسط کارشناسان مجرب ، ارسال می شوند

 بهترین اسباب بازی ها به خاطر ماهیت آموزشی خاصی که در طراحی و تولیدشان به کار رفته، در شکل گیری خوش بینی کودکان . . .

تاج اسباب بازی

بهترین اسباب بازی ها ، که کودکان را خوش بین تر می کند

 

اسباب بازی فروشی , هدیه تولد کودک , عروسک فروشی , اسباب بازی و کودک شاد

خوش بینی یکی از ویژگی های فردی است که کمیت و کیفیت زندگی ما را عمیقا تحت تاثیر خود قرار می دهد. افراد خوش بین در زمینه کاری موفق تر از هم رده های خود هستند، سلامت بیشتری دارند، طول عمرشان بیشتر است و تصمیمات بهتری برای زندگی خود می گیرند

مارتین سلیگمن پدر روانشناسی مثبت گرا و استاد روانشناسی دانشگاه پنسیلوانیا می‌گوید:

” خوش بینی را هم می‌توان آموخت. همانگونه که بدبینی آموخته می‌شود. “

بنابراین، اکتسابی بودن خوش بینی این فرصت را در اختیار پدر و مادرها می گذارد تا شرایطی را فراهم کنند که کودکان تحلیل ها، جمله بندی ها و نتیجه گیری های خود را با نگرش مثبت و خوش بینانه تری بیان کنند و باورها و اعتقادات خود را بر پایه خوش بینی شکل دهند. بعضی از بهترین اسباب بازی ها به خاطر ماهیت آموزشی خاصی که در طراحی و تولیدشان به کار رفته، در شکل گیری خوش بینی کودکان نقش پر رنگی ایفا می کنند.

 

 

یک اسباب بازی خوب به واسطه آموزش غیر مستقیم ، تحلیل ها و سوگیری کودک را به سمت باورهای مثبت و انعطاف پذیر سوق می دهد و با دور کردن او از تفکرات خشک و قالبی ، زمینه خوش بینی کودک را فراهم می کند

 

اسباب بازی های این گروه چون شکل پذیری فوق العاده ای دارند، کودک را به این نتیجه می رسانند که روش های مختلف بازی می تواند، نتایج متفاوتی را ایجاد کند. بنابراین ذهن آنها قابلیت انعطاف در برابر نتایج مختلف را به دست می آورد. در چنین شرایطی کودکان توانایی انتخاب و تحلیل نتایج را پیدا کرده و به مرور متوجه می شوند که عمل آنها است که نتیجه متفاوتی را ایجاد می کند. پس با تغییر روش بازی می توانند نتیجه متفاوتی را بگیرند.

از طرف دیگر تسلطی که بچه ها روی این وسایل پیدا می کنند، می تواند به آنها کمک کند تا احساس کنند نسبت به فرآیند زندگی خودشان هم تسلط دارند. این مسلط بودن به بهترین اسباب بازی ها پایه های فکری خوش بینی را در آنها ایجاد می کند.

چند گروه از این اسباب بازی هاعبارتند از :

چیدنی ها

نظیر انواع قطعات و آجرهای چوبی و سرامیک ها که قابلیت چیده شدن روی یکدیگر را دارند. این قطعات دارای انواع مختلف ساده، آموزشی و پیشرفته هستند که متناسب سن و توانایی های کودکان باید انتخاب شوند. 

اسباب بازی فروشی , هدیه تولد کودک , عروسک فروشی , اسباب بازی چیدنی

دومینوها

این گروه دارای قطعات چوبی یا پلاستیکی متعدد و رنگارنگی است که با فاصله های مشخصی از هم چیده می شوند تا با افتادن یک قطعه قطعات دیگر نیز واژگون شوند. بهتر است برای پرورش خلاقیت کودکان ماشین های دومینو چین را از داخل جعبه برداریم تا بچه با دست به چیدن قطعات اقدام کند.

اسباب بازی فروشی , هدیه تولد کودک , عروسک فروشی , اسباب بازی دومینو<

شکل دادنی ها 

نظیر خمیر نان یا خمیر های بازی بهداشتی یا شن هایی که از نظر بهداشتی تایید شده هستند. این اسباب بازی ها برای تجسم بصری و هویت بخشیدن به طرح های کودکان از تاثیر فوق العاده ا ی برخوردارند.

اسباب بازی فروشی , هدیه تولد کودک , عروسک فروشی , اسباب بازی شکل دادنی

چفت شدنی ها

این گروه از اسباب بازی ها دارای قطعاتی با اندازه و شکل های مختلف هستند و تنوع زیادی در بازار دارند که بنا به سلیقه کودک می توان یکی از انواع آن را خریداری کرد.

اسباب بازی فروشی , هدیه تولد کودک , عروسک فروشی , اسباب بازی چفت شدنی

پیچ و مهره ای ها

قطعات این اسباب بازی ها طوری طراحی شده که با پیچ و مهره می توان طرح های خلاق و زیبایی ساخت اما تنوع بالای ساخت آنها برای کودکان از جذابیت زیادی برخوردار است

اسباب بازی فروشی , هدیه تولد کودک , عروسک فروشی , اسباب بازی های پیچ و مهره ای

انواع لگو

شرکت های مختلفی اقدام به طراحی آجرهایی به شکل اسباب بازی لگو در اندازه های مختلف کرده اند که انواع ساده تا پیچیده آن در بازار وجود دارد.

اسباب بازی فروشی , هدیه تولد کودک , عروسک فروشی , اسباب بازی لگو

مگنت ها و . . .

این قطعات مغناطیسی دارای گلوله ها و میله هایی هستند که قابلیت ساخت اشکال سه بعدی را به آنها می دهد.

اسباب بازی فروشی , هدیه تولد کودک , عروسک فروشی , اسباب بازی آهنربایی

منبع :https://toyinfo.ir(هرگونه استفاده از مطالب و مقالات این سایت تنها با ذکر منبع مجاز است )

2 دیدگاه

  1. جاناتان 2018/09/28 پاسخ

    برای بچه های نوپا چه اسباب بازی هایی در این زمینه تو بازار هست
    می شه چند مورد معرفی کنین

  2. حسن 2018/08/15 پاسخ

    عالی

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *