شرایط و قوانین همکاری در فروش

قرارداد همکاری در فروش

همکار گرامی ؛ لطفاً کلیه موارد زیر را جهت استفاده بهینه از سامانه همکاری در فروش «فروشگاه آنلاین بازار اسباب بازی» به دقت مطالعه فرمایید. قبول این شرایط برای ثبت‌نام شما در سامانه الزامی و به منزله عقد قرارداد همکاری فروش با «فروشگاه آنلاین بازار اسباب بازی» است

 

قوانین سیستم همکاری در فروش

1. شخص ثبت نام کننده باید حقیقی بوده و با آگاهی کامل از سیستم همکاری در فروش نام، ایمیل و اطلاعات تماس مختص به خود را درج کند در غیر این صورت، حساب کاربری پس از بررسی حذف خواهد شد.

2. میزان پورسانت همکاران، به صورت متغیر 5% از فروش (حداکثر تا 60% سود خالص) محصول می باشد.میزان دقیق پورسانت هر ارجاع بر اساس جدول پایانی و به صورت خودکار  توسط سیستم محاسبه می شود .

3. درخواست تسویه مالی برای مبالغ پاداش بالای  30,000 تومان امکانپذیر بوده و باید حداقل 7 روز از ارجاع و خرید گذشته باشد

4. تمامی هزینه های جاری اعم از هزینه تجهیز و نگهداری سایت، انبارداری، ارسال، عوارض و مالیات و … بر عهده بازار اسباب بازی خواهد بود.

5. پاسخگویی به مشکلات احتمالی پس از خرید و پشتیبانی مشتریان و … تماماً بر عهده ی بازار اسباب بازی است

لطفا قبل از پیوستن به سیستم همکاری در فروش بازار اسباب بازی به موارد زیر دقت کنید :

1. سفارشات جعلی و فیک در ارجاعات همکاران منظور نخواهند شد.

2. ارجاعات همکارانی که قبل از ارسال لغو شوند به حساب همکار منظور نخواهند شد و سفارشات برگشتی ناشی از خرابی محصول، ارسال اشتباه و … به عهده ی بازار اسباب بازی است.

3. استفاده از لینک بازار اسباب بازی در شبکه ها و سایت های غیر اخلاقی و مغایر با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران ممنوع بوده و در صورت مشاهده این موضوع، حساب کاربری مسدود خواهد شد.

4. لینک های ارجاع باید بر اساس صفحات دسته بندی محصول ایجاد شوند. به لینک های ارجاعی که بر اساس صفحات محصول تک، درست شده و تبلیغ شوند؛ پورسانت تعلق نمی گیرد.  

4. حساب کاربری همکارانی که در طول یک ماه هیچگونه فعالیت و ارجاعی نداشته باشند با اطلاع و هماهنگی با ایشان حذف خواهد شد.

5. قوانین سیستم همکاری در فروش، نسبت به شرایط متغیر خواهد بود و بازار اسباب بازی امکان عوض کردن قوانین نسبت به شرایط را خواهد داشت، که این موضوع در همین صفحه اعلام خواهد شد.

 

هنگام ثبت نام فقط از شماره کارت و شبای بانکی خود استفاده کنید . مبالغ پاداش ارجاع به این شماره حساب واریز خواهد شد

 

راه ارتباطی با فروشگاه صرفا از طریق ثبت تیکت در حساب کاربری سایت رسمی بازار اسباب بازی به نشانی اینترنتی https://toyinfo.ir می باشد .

شرایط پرداخت

درآمد همکار بر اساس نرخ‌های اعلام شده در جدول زیر دوبار در ماه صورت می‌پذیرد. این مبالغ با در نظر گرفتن مصالح مشتریان ، حقوق کلیه بازاریابان ، عرف فروش فعالان صنف اسباب بازی- اعم از تولید کنندگان و عمده فروشان- و سوددهی «بازار اسباب بازی» تعیین می‌شود. این پاداش‌ها بر اساس شرایط مختلف ممکن است تغییر کند که تغییرات از طریق ایمیل به همکاران ابلاغ می‌شود. ادامه فعالیت پس از تغییر نرخ‌ها، به منزله تایید ضمنی همکار است.

تبصره : کالاهای فروش ویژه که در مناسبت های خاص و به دلایل گوناگون از تخفیف های عمده برخوردارند ، در سیستم همکاری در فروش قرار نداشته و مشمول پاداش فروش نیستند.

 

 

سطح همکاری شرط اعمال

پاداش

خرید اول*

پاداش

خریدهای بعدی**

بازاریاب

تایید مدیر سامانه4 %2 %

همکار

3۰ میلیون تومان فروش6 %3 %

کارشناس

10۰ میلیون تومان فروش۸ %4 %

*مقادیر مذکور درصدی از کل قیمت فروش یا متناسب با نوع کالا تا حداکثر 60% سود خالص می باشند

**پاداش خرید های بعدی به صورت مادام العمر است .

برای مثال : در سطح همکار ؛ چنانچه مشتری برای اولین بار با کد ارجاع همکار وارد سیستم شده و خرید انجام دهد ۵% از مبلغ کالا به عنوان پاداش به همکار تعلق می گیرد . اگر همین خریدار در دفعات بعدی از هر دستگاهی حتی بدون کد ارجاع وارد فروشگاه شده و سفارش های دیگری را ثبت و تکمیل کند ۳% از مبلغ خرید به عنوان پاداش به حساب همکار واریز می شود .

با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما همکاران گرامی

ثبت نام

مشتریان گرامی : کلیه کالاهای فروشگاه در انبار شرکت موجود بوده، و پس از تست سلامت ظاهر و عملکرد ارسال می شوند فروشگاه
0